ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

ПОЗДОРОВЛЕННЯ

Сьогодні, 12 жовтня, заступник міського голови Анатолий Пустоваров і директор департаменту охорони здоров'я міської ради Вікторія Ушакова під час візиту до КУ «Міська стоматологічна поліклініка №2» привітали з 60-річчям колектив лікувального закладу.

В 1957 році в м.Запоріжжя була відкрита «Стоматологічна поліклініка №2». Поліклініка надавала стоматологічну допомогу мешканцям Жовтневого, Комунарського і частині Шевченківського районів міста.

На сьогодні КУ «Міська стоматологічна поліклініка №2» - самостійний амбулаторний заклад охорони здоров’я II рівня.

В поліклініці забезпечено надання спеціалізованої медичної допомоги, спрямованої на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасне виявлення, лікування й зубопротезування населення Олександрівського району м.Запоріжжя.       

В 2004 році на базі КУ «Міська стоматологічна поліклініка №2» відкрито стоматологічне відділення №2 для забезпечення надання невідкладної стоматологічної допомоги населенню м. Запоріжжя За 1 півріччя 2017 року за медичною допомогою до пункту невідкладної стоматологічної допомоги звернулися 4426 чоловік.

В ортопедичному відділенні КУ «Міська стоматологічна поліклініка №2» проводиться зубопротезування інвалідам Великої Вітчизняної війни, учасникам бойових дій, учасникам АТО та особам інших пільгових категорій, для яких у 2017 році з міського бюджету виділено понад 346 тис.грн. За 1 півріччя 2017 року пільгове зубопротезування отримали 85 чоловік на суму понад 173 тис. грн.

Поліклініка оснащена сучасним стоматологічним обладнанням. За останні два роки придбано: Фізіодіспенсер X-Cube (Dio Surgi Cube) для використання в інплантології і протезуванні зубів на імплантах, 4 портативні зуботехнічні бормашини Smart. В 2017 році придбано 2 стоматологічні установки. Впроваджено лікування зубів за допомогою дентального хірургічного мікроскопу АМ-4000. За рахунок використання коштів депутатського фонду у 2017 році проведений поточний ремонт рентгенологічного кабінету та приміщень поліклініки.

В 2017 році КУ «Міська стоматологічна поліклініка №2» прийняла участь в конкурсі та стала переможцем для закладів охорони здоров'я  Олександрівського району з проектом «Сучасний дитячий стоматологічний кабінет.

Поліклініка є учбово-методичним центром, де проходять навчання курсанти ЗМАПО, лікарі-інтерни, медичні сестри. Головний лікар Бригадир Ольга Степанівна з 2013 року являється головним спеціалістом зі стоматології обласного та міського департаментів охорони здоров′я. Вся діяльність колективу фахівців спрямована на вдосконалення надання кваліфікованої стоматологічної медичної допомоги, укомплектування поліклініки сучасним обладнанням, створення комфортних умов для пацієнтів.