ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ ПО ПРІЗВИЩУ:

 

ПОЗДОРОВЛЕННЯ

З нагоди свят Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України та Дня визволення міста Запоріжжя, які відзначаються 14 жовтня, заступник міського голови Анатолий Пустоваров і директор департаменту охорони здоров'я міської ради Вікторія Ушакова відвідали госпітальне відділення КУ «Міська клінічна лікарня № 2», де проходять лікування ветерани, привітали їх зі святом та вручили подарунки.

Госпітальне відділення відкрито в 1999 році для планового лікування та медичної реабілітації ветеранів та інвалідів війни з усіх районів м. Запоріжжя. За 9 місяців 2017 року у відділенні проліковано 592 пацієнта.

З бюджету міста в 2017 році на лікування у госпітальному відділенні виділено більше 509,5 тис.грн.

Для покращення надання медичної допомоги пацієнтам протягом 2017 року придбано медичного обладнання за кошти міського бюджету на суму 82,6 тис. грн. (апарат ультразвукової терапії Sonic Stimu, апарат Радіус-01 низькочастотної електротерапії, прилад електротерапії "Біомед", апарат імпульсної низькочастотної магнітотерапії), 2 апарати ШВЛ та дефібрилятор на суму майже 1,5 млн.грн., 39 комплектів постільної білизни для госпітального відділення.